Udhëzues i detajuar për Bet365 në shqip

BET365 SHQIPËRI


Baste sportive

Bet365 u ofron klientëve të vet një gamë të gjerë përzgjedhjeje bastesh për pothuajse çdo sport, përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, volejbollin, hokejin, garat me kuaj, garat me makina dhe madje edhe Baste Financiare. Ju mund të vendosni baste për më shumë se 50 lloje të ndryshme bastesh live për çdo ndeshje futbolli. Përveç kësaj, çdo vit më shumë se 5000 evente transmetohen nëpërmjet Direct TV, direkt në kompjuterin tuaj.

Kazino

Bet365 Kazino ofron për ju më shumë se 150 lojëra argëtuese, përfshirë Roulette, Baccarat, Blackjack dhe lojëra me ndarës letrash live. Cilësia grafike dhe shpejtësia e Shkarkimit të softuerëve janë të jashtëzakonshme dhe pas aksesimit të versionit për shkarkim të kazinosë, do t'ju jepen opsionet të luani për argëtim apo të luani për para të vërteta.

Poker

Bet365 Dhoma e Pokerit është ndoshta rrjeti më i madh botëror. Ju mund të merrni pjesë në turne të rëndësishëm dhe të sfidoni lojtarë online. Pasi të shkarkoni softuerin e Pokerit do t'ju jepen opsionet të luani për argëtim apo të luani për para të vërteta. Janë të disponueshme lojëra të ndryshme përfshirë Texas Hold'em, 7 Card Stud, Omaha, 13 Card Poker dhe Fight the Landlord.

Lojëra

E thjeshtë për t'u naviguar, e pabesueshmja Dhomë lojërash e Bet 365 ju ofron gamën më të gjerë të lojërave në internet, me grafikë tepër cilësore. Nuk mungojnë emocionet dhe argëtimi me lojërat më të mira online, përfshirë Blackjack, Roulette, Scratch Cards e deri te Monopoly dhe e famshmja Bingo.


Emri: Bet365 Group Ltd.
Vlerësimi:
Online: 1999
Bonus: 100% deri në 100€
Juridiksioni: Mbretëria e Bashkuar
Licenca: UK Gambling Commission N.000875
Siguria: Secure Sockets Layer (SSL)
Ndihma: Email, telefon dhe çat live

Faqja zyrtare e 365 në anglisht!!


Adresa
Hillside Festival Way,
Stoke-on-Trent, Staffs.,
England, ST1 5SH

Faqja e internetit
http://www.123365-sb.com

Email
support@bet365.com

Telefon
Angli 08000288365
Anglisht 01782684656
Botë 00441782684656

Faks
Angli 0080011365365
Botë 00441782684792

Çat live
http://www.liveperson.net

Kazino Bet365
http://casino.123365-sb.com

Poker Bet365
http://poker.123365-sb.com

Lojërat e Bet365
http://games.123365-sb.com

Bashkëpunimi
http://bet365affiliates.com

Super Review
Bet365 Review Online

Transaksionet
Pagesa minimale:
Tërheqja minimale:
Basti minimal:

Bonusi i mirëseardhjes
Bonusi për bastet:
Bonusi i kazinosë:
Bonusi i pokerit:
Bonusi i lojërave:

20.0€
50.0€
0.20€


100€
100€
500$
100€

Përqindja e fitimit

Sport 5.0% Baste live 6.5%
Kazino 5.5% Kazino live 7.0%
Poker 5.5% Lojëra 7.0%
Marzhi i fitimit 5.25%

Regjistro llogarinë tënde tani!!

Transaksionet
Bankë, Çek, Mastercard, Visa, Moneybookers, Neteller, Click2Pay, Entropay, Laser, PaySafeCard, Paypal, Ukash.

Monedhat e pranuara
GBP EUR USD CAD JPY
ARS AUD BGN BRL CHF
CZK DKK HKD HUF RMB
ISK MYR MXN NOK NZD
PLN RON SEK SGD RMB
RON THB TWD VND ZAR
Gjuhët e përdorura
Format i koeficienteve
Baste live


Zgjidhni gjuhën tuaj të preferuar