Детален водич за Bet365 во Македонија

BET365 МАКЕДОНСКИ


Спортски билтен

Bet365 им нуди на своите клиенти голем избор на обложувања за скоро сите спортови, вклучувајќи ги фудбалот, тенисот, кошарката, одбојката, хокејот, трките со коњи, трките со автомобили дури и Финансиско обложување. Можете да се обложувате на повеќе од 50 различни видови на Обложувања во Живо за секој фудбалски натпревар. Понатаму, секоја година повеќе од 5000 настани се емитуваат преку Direct TV, директно на Вашиот компјутер.

Казино

Bet365 Казино нуди повеќе од 150 забавни игри од кои можете да изберете, вклучувајќи Roulette, Baccarat, Blackjack, и игри со дилери во живо. Квалитетот на снимката и брзината напреземање на Софтверот се извонредни и по пристапувањето до верзијата за симнување на Казиното, ќе ви биде дадена можноста да играте за забава или пак со вистински пари.

Покер

Bet365 Собата за покер е најверојатно најголемата мрежа во светот. Можете да бидете дел од важни турнири и да ги предизвикувате играчите онлајн. По преземањето на Софтверот за покер ќе добиете опција да играте за забава или со вистински пари. Достапни се голем број на различни игри меѓу кои Texas Hold'em, 7 Card Stud, Omaha, 13 Card Poker and Fight the Landlord.

Игри

Неверојатната соба на Вет365 е многу лесна за сурфање, Соба за игри која нуди најголем избор на интернет игри со многу квалитетна графика. Нема да ви недостасуваат возбудувањата и забавата со најдобрите онлајн игри, вклучувајќи ги Blackjack, Roulette, Scratch Cards се до Monopoly и познатата Bingo.


Име: Bet365 Group Ltd.
Оценка:
Онлајн: 1999
Бонус: 100% се до 100€
Јурисдикција: Обединето Кралство
Лиценца: UK Gambling Commission N.000875
Безбедност: Secure Sockets Layer (SSL)
Поддршка: Е-Пошта, телефон и разговор

Официјалната веб-страна на Веt365 на англиски јазик!!


Адреса
Hillside Festival Way,
Stoke-on-Trent, Staffs.,
England, ST1 5SH

Веб-страна
http://www.bet365.com

Електронска пошта
support@bet365.com

Телефон
ОК 08000288365
Англиски 01782684656
Меѓународен +441782684656

Факс
ОК 0080011365365
Меѓународен +441782684792

Разговор во живо
http://www.liveperson.net

Bet365 Казино
http://casino.bet365.com

Покер Bet365
http://poker.bet365.com

Bet365 Игри
http://games.bet365.com

Bet365 Здружување
http://bet365affiliates.com

Онлајн Преглед
Bet365 Онлајн Преглед

Трансакции
Минимален депозит:
Минимално повлекување:
Минимален влог:

Бонус за добредојде
Бонус за обложување:
Казино Бонус:
Бонус за Покер:
Бонус за Игри:

20.0€
50.0€
0.20€


100€
100€
500$
100€

Проценти на добивка

Спортови 5.0% Спортови Live 6.5%
Казино 5.5% Казино Live 7.0%
Покер 5.5% Игри 7.0%
Маргина на Профит 5.25%

Отворете Ваша Сметка!!

Трансакции
Банкарски , Чекови, Mastercard, Visa, Moneybookers, Neteller, Click2Pay, Entropay, Laser, PaySafeCard, Paypal, Ukash.
Прифатени валути
GBP EUR USD CAD JPY
ARS AUD BGN BRL CHF
CZK DKK HKD HUF RMB
ISK MYR MXN NOK NZD
PLN RON SEK SGD RMB
RON THB TWD VND ZAR
Користени јазици
Формати на квотите
Обложување во живо


Изберете го Вашиот омилен јазик